Son Aramalar
SpeedyFox (Mac) programını download et , SpeedyFox (Mac) programını indir

Mac » İnternet » SpeedyFox (Mac)

SpeedyFox (Mac) 2.0
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 822 Kb
Lisans:
Ücretsiz / Full Sürüm
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Mac
Ekleyen:
SpeedyFox (Mac) - mac için firefox hızlandırıcı indir

SpeedyFox (Mac) Programı Tanıtımı
Firefox internet tarayıcısını kullanan ve eklenti sayısı fazla olan kullanıcıların ortak sorunu Firefox`un geç açılmasıdır. SpeedyFox hem bu sorunu ortadan kaldıran hem de Firefox tarayıcısının açıldıktan sonra da hızlı çalışmasını sağlayan faydalı bir araçtır.

Firefox ve bazı eklentileri çeşitli ayarlar ve bilgileri depolamak için SQLITE veritabanını kullanmaktadır. Bu program zamanla şişen veritabanı dosyalarını en iyileyerek tarayıcınızın açılış hızını 3 katına çıkartmaktadır.

Bu işlem sayesinde açılışı hızlanan tarayıcınız aynı zamanda internet geçmişi, çerez yönetimini de daha hızlı gerçekleştirecektir.

Programın kullanımı son derece kolaydır. Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra aşağıdaki pencere görüntülenecektir.

Tek yapmanız gereken `Profile` bölümünden profili seçtikten sonra `Speed Up My Firefox!` butonuna tıklamak. Program ayarlamaları otomatik olarak gerçekleştirecektir.

En iyileme işlemi sonrasında veritabanı dosyaları ve boyutları aşağıdaki örnekte görüntülendiği gibi olacaktır.

Önemli Uyarılar:Programı kullanmadan önce Firefox internet tarayıcınızı kapatmalısınız. Aksi takdirde program uyarı vererek işlem yapmayı durduracaktır.

Üreticinin Notu:Program üreticisi, Firefox internet tarayıcısını kullanım sıklığınıza göre 1-2 haftada bir çalıştırarak en iyilime yapmanızı önermektedir.

SpeedyFox (Mac) hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 3 , bu yıl 51 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 549 machintosh firefox hızlandırıcı speedyfox mac
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim