Son Aramalar
Türkçe Nimbuzz programını download et , Türkçe Nimbuzz programını indir

İnternet » Sohbet - İletişim » Türkçe Nimbuzz

Türkçe Nimbuzz 2.5.2
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 17.5 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7
Üretici:
Ekleyen:
Türkçe Nimbuzz - tüm popüler ağlarla mesajlaşma programıdır

Nimbuzz Program Tanıtımı
Nimbuzz, tüm popüler mesajlaşma ağları ve topluluklarındaki arkadaşlarınızla sohbet etme, onları arama ve onlarla iletişim kurmanızı sağlar.

Tüm arkadaşlarınızla tek seferde bağlantı kurun Tüm arkadaşlarınızla tek bir yerden sohbet edin ve iletişim kurun: Windows Live Messenger (MSN), Yahoo, ICQ, AIM, Google Talk, Facebook, MySpace, ve daha fazlası.

Ücretsiz arayın Windows Live Messenger, Yahoo, Gtalk, Nimbuzz ve daha fazla yerdeki arkadaşlarınızı nerede olurarsa olsunlar Nimbuzz kullanarak arayın!

Dosya paylaşın Fotoğraf, video ve müzik gibi dosyalarınızı desteklenen tüm topluluklar arasında paylaşın. PC için Nimbuzz'u indirin, kurun ve bağlantıya geçin

Türkçe Nimbuzz hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 2 , bu yıl 47 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 210 nimbuzz nimbuzz sohbet programı nimbuzz mesajlaşma programı
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim