Son Aramalar
Türkçe Yapboz Oyunu programını download et , Türkçe Yapboz Oyunu programını indir

Oyun » Zeka » Türkçe Yapboz Oyunu

Türkçe Yapboz Oyunu 1.0
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 40 Mb
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 30 Dakika
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7
Ekleyen:
Türkçe Yapboz Oyunu - Yapboz Dünyası Türkçe yapboz oyunudur

Bir yapboz kutusunu açtığında, bir değil 60 tane yapbozun olduğunu hayal et! Yapboz Dünyası`nı oynadığında alacağın şey budur, saatlerce eğlencesi olan capcanlı kolay yapboz oyunu. Altı muhteşem temadan bir yapboz seç ve fareni kullanarak onları bir araya getir. Bilgisayar ekranında ortaya çıkan rengarenk çiçekleri ve güzel manzarayı birleştir, keşke orada olsam diyeceksin!

Oyunun ana özellikleri
 • 60 yapboz
 • Altı görsel tema
 • Limitsiz oyun zamanı
 • Yeni versiyonlara yükseltebilme
 • Tam müşteri desteği


 • Alawar Entertainment firması bazı oyunlarını Türkçe olarak yapmış. Hem kurulum hem de oynanması daha kolay hale gelmiş. Firma çocuklara yönelik küçük oyunlar üretiyor.
  Oyun tamamen Türkçedir.


  Kısıtlama ve lisans:
  Firma, 24 saat, bir ay ve bir yıllık olmak üzere üç farklı Sınırsız abonelik sunuyor. 24 saatlik abonelik maliyeti 1 ABD doları; bir aylık abonelik 29,95$ ve bir yıllık abonelik 99,95$.

  Türkçe Yapboz Oyunu hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
  Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 4 , bu yıl 45 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 793 yapboz dünyası yap boz oyunu zeka oyunu indir türkçe yapboz indir türkçe yap boz oyunu indir
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim