Son Aramalar
Ücretsiz Cari Takip Programı programını download et , Ücretsiz Cari Takip Programı programını indir

İş - Ofis » Muhasebe » Ücretsiz Cari Takip Programı

Ücretsiz Cari Takip Programı 1.4.1
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 3.30 MB
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Ekleyen:
Ücretsiz Cari Takip Programı - Bilsoft Cari Takip

ÜCRETSİZ Cari Takip Programı Tanıtımı
Basit arayüzü sayesinde kolay kullanılabilir, çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyen, barkod desteği ile sadece müşteri, stok ve satış işlemlerini yapabileceğiniz, yaptığınız işlemlerin detaylı raporunu alabileceğiniz bir program mı arıyorsunuz?

Müşterilerinize hızlı satış yapmanızı sağlayan Cari Takip Programı işyerinize hız ve performans kazandıracak. Barkod desteği ve elektronik terazi desteği ile marketinizde en hızlı şekilde işlemlerin yapılmasını sağlayacaktır. Cari Takip Programı ile kasa defterinden kurtulacak, müşterilerinize ait alacak verecek durumunu anında görüntüleyebileceksiniz. Program ile Hızlı satış yapabilir, ürünlerinizin ve müşterinizin ayrıntılı bilgilerini saklayabilir, ürünlerinizin stoklarını tutabilir ve bu bilgileri anında görüntüleyebilirsiniz.

Cari Takip Programında tüm işlemler en basit hale indirgendiğinden 7' den 70' e herkes zorlanmadan çok rahat kullanabilir.

Cari Takip Programı küçük ve orta ölçekli, satış işlemi yapan tüm işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Ücretsiz Cari Takip Programı hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 2 , bu ay 2 , bu yıl 39 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 203 bilsoft cari takip cari program ücretsiz cari hesap programı bedava hesap tutma programı bilsoft cari takip indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim