Son Aramalar
Ücretsiz Resim Boyutlandırıcı programını download et , Ücretsiz Resim Boyutlandırıcı programını indir

İş - Ofis » Sektörel » Ücretsiz Resim Boyutlandırıcı

Ücretsiz Resim Boyutlandırıcı 1.2.0.0
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 732 Kb
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7/8 (32/64bit)
Üretici:
Ekleyen:
Ücretsiz Resim Boyutlandırıcı - VarieDrop ücretsiz bir şekilde toplu resim boyut değiştiricidir

VarieDrop Program Tanıtımı
VarieDrop sizlere elinizdeki resimlerin boyut ve formatıyla oynamanızı, değiştirmenizi ücretsiz bir şekilde sunan yazılımdır.

Özellikle toplu halde resim formatlarını dönüştürmek ve resimleri yeniden boyutlandırmak isteyenlerin seveceğine inandığım VarieDrop programı, teker teker fotoğraflarınız ve resim dosyalarınız ile uğraşmadan, bir kaç tıklamada toplu halde hepsi üzerinde işlemler uygulamanızı sağlıyor.

Ana pencere sürükle bırak işlemlerini destekliyor ve 4 adet bölmeye ayrılmış durumda. Bu alanlarda bulunan dosya dönüştürme ve yeniden boyutlandırma bölgelerine resimlerinizi sürüklediğinizde işlemler de otomatik olarak başlamış oluyor. Programın desteklediği popüler resim dosyası formatları arasında bmp, png, jpg, tiff ve gif yer alıyor.

Neredeyse sınırsız adede kadar toplu işlem yapabilmek için dönüştürmek veya yeniden boyutlandırmak istediğiniz resim dosyalarını toplu olarak seçip programın içerisindeki istediğiniz bölgeye tutup bırakmalısınız. Bundan sonra tek yapmanız gereken bazı ince ayarları yapmak ve işlemlerin tamamlanmasını beklemek.

Ücretsiz Resim Boyutlandırıcı hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 1 ,bu hafta 2 , bu ay 4 , bu yıl 27 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 235 variedrop resim boyutlandırma ücretsiz resim boyut değiştirici resim ebat değiştirme programı toplu resim küçültme resim büyütme programı indir
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim