Son Aramalar
UltraEdit (Linux) programını download et , UltraEdit (Linux) programını indir

Linux » Internet » UltraEdit (Linux)

UltraEdit (Linux) 4.2.0.2
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 57.40 MB 64 BIT İNDİR
Lisans:
Süre Kısıtlamalı / 30 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Linux
Üretici:
Ekleyen:
UltraEdit (Linux) - Linux Metin Editörü

UltraEdit Linux Program Tanıtımı
UltraEdit Linux için tasarlanmış güçlü metin, HTML, HEX, PHP, Perl, Java, JavaScipt editörüdür. Program çok gelişmiş bir programlama editörüdür. 100.000 kelime imla denetlemesi, tam HEX düzenleme ve programcılar için çok sayıda işlerini kolaylaştıracak özellikler sunar.

Program içinde bulunan FTP/SFTP aracıyla gerekli bilgilerin girilmesi neticesinde web sitenizden çeşitli dosya işlemleri yapabilirsiniz. Yine dosya kıyaslama özelliği sayesinde açılacak iki dosyanın kıyaslaması yapılabilir. Bu sayede, dosya içindeki farklı olan kısımlar kolay bir şekilde görülebilir.

Linux paketleri:
indirdiğiniz bu dosya Ubuntu 8.04, 9.04 ve 9.10 içindir. Eğer Fedora, OpenSUSE, CentOS/RedHat Enterprise ya da diğer Linux sürümlerini kullanıyor, ayrıca 64 bit kullanmak istiyorsanız üreticinin sitesinden indirebilirsiniz.

Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 49.95$`dır.

UltraEdit (Linux) hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 2 , bu ay 4 , bu yıl 67 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 705 linux java editörü linux için php linux hex indir ultraedit
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim