Son Aramalar
UltraSurf programını download et , UltraSurf programını indir

İnternet » Çeşitli Araçlar » UltraSurf

UltraSurf 14.01
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 4.20 MB
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows XP/Vista/7/8
Ekleyen:
UltraSurf - yasak sitelere girme yasak kaldırıcı engel kaldırma programı indir UltraSurf indir

UltraSurf Program Hakkında
UltraSurf ile hem yasaklı sitelere giriş yapabilir hem de internette gezinirken IP adresinizi değiştirerek görünmez olarak gezinme imkanına sahip olursunuz.

Bu küçük ve ücretsiz program ile internetteki anonim proxy`leri kullanarak IP adresinizi değiştirebilirsiniz. Bu şekilde gezindiğiniz siteler IP adresinizi tesbit edemez ve bir görünmezlik elde etmiş olursunuz.

Bu yöntemi ayrıca erişimi engellenmiş sitelere (youtube, dosya paylaşım siteleri vs.) erişim için de kullanabilirsiniz.

Program kurulum gerektirmiyor ve kullanımı çok basit. İnndirdiğiniz ZIPli dosyanın içindeki dosyayı istediğiniz yere çıkartıp çalıştırın. Program otomatik olarak internetten güncel ve en hızlı olan proxy`lerden birini sizin için seçip ayarlıyor. Bu şekilde IP adresiniz değişmiş oluyor. Eğer o anki proxy`nin hızlından memnun değilsiniz veya bazı siteleri açmakta sorun yaşıyorsanız diğer bir proxy seçeneğini kullanabilir veya Retry tuşuna basıp yeni bir proxy listesinin indirilmesini sağlayabilirsiniz. Programdan çıktığınızda karşınıza iki seçenek çıkar. Internet Explorer pencerelerini kapatmak (close) veya kapatmamak (Keep IE and Exit)... Bunlardan dilediğinizi seçerek programdan çıkabilirsiniz. Çıktığınızda başka herhangi bir şey yapmadan yine kendi IP adresiniz üzerinden internet erişimi sağlayabilirsiniz.

Programın kullanımı ücretsizdir ancak açılışta kendi sitesini açarak bir nevi reklamını yapmış olur. Açılan sayfayı kapatıp programı kullanmaya devam edebilirsiniz.

UYARI: Kaspersky`ın 14 Nisan tarihli güncellemesinde program Trojan olarak algılandı. indirkardes.com olarak konuyu Kaspersky`a ilettiğimizde bunun hatalı bir tesbit olduğunu ve bir sonraki veritabanı güncellemesinde düzelteceklerini belirttiler. Yani son durum itibariyle program temizdir, trojan yoktur. Bilgisayarlarınızdaki Kaspersky yazılımı da bir sonraki veritabanı güncellemesine kadar uyarı verebilir ve programa erişimi engelleyebilir.

Önemli: virustotal ile 37 virüs programı ile taramış 8 tane yazılım malware uyarısı vermiştir detaylara BURADAN bakabilirsiniz

UltraSurf hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 4 , bu yıl 126 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 148102 ultrasurf son sürüm ultrasurf indir ücretsiz ultrasurf indir yasak sitelere girme programı indir ultrasurf
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim