Son Aramalar
Wallpaper Slideshow Pro programını download et , Wallpaper Slideshow Pro programını indir

Masaüstü » Duvar Kağıdı » Wallpaper Slideshow Pro

Wallpaper Slideshow Pro 3.4.1
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 4.7 MB
Lisans:
Deneme Sürümü - 30 Gün
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Ekleyen:
Wallpaper Slideshow Pro - Masaüstü Duvar Kağıdı Değiştirme Programı

Wallpaper Slideshow Pro Program Tanıtımı
Wallpaper Slideshow Pro Adından da anlaşılacağı gibi masa üstünüz için resimlerden duvar kağıtları oluşturmak ve bunları bir slayt gösterisi olarak ekranınıza taşımaktır.

Uygulama resimleri tarayıcı, ağaç görünümü, sürükle bırak yöntemleriyle içine alır ve istediğiniz resimler slayt olarak masaüstünüzde sergilenir.

Program JPG, GIF, PNG, TIF, BMP dosya formatlarını destekler ayrıca program ile slayt süreleri ayarlanabilir örneğin 1 saat sonra resimi değiştir gibi.

Wallpaper Slideshow Pro hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 5 , bu yıl 60 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 229 masaüstü duvar kağıdı slayt yapma wallpaper slideshow pro masaüstü duvar kağıdı değiştirici slayt masaüstü resim programı masaüstü duvar kağıdı değiştirme programı
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim