Son Aramalar
Windows 8 Bing Haberler Uygulaması programını download et , Windows 8 Bing Haberler Uygulaması programını indir

Araçlar » Çeşitli » Windows 8 Bing Haberler Uygulaması

Windows 8 Bing Haberler Uygulaması 2.0.0.308
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 4.4 MB
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows 8
Üretici:
Ekleyen:
Windows 8 Bing Haberler Uygulaması - Son Dakika Haberleri Programı

Windows 8 Gaberler Uygulaması Tanıtımı
Fotoğraflarla dolu, çekici Bing Haberler uygulaması, dünyada olan biten hakkında bilgi sahibi olmanızı kolaylaştırır. Windows için tasarlanan Haberler uygulaması, kontrolü parmak uçlarınıza getirir. Başlıklara çabucak göz atmak için kaydırmanız yeterli. İlgilendiğiniz konu başlıklarıyla ilgili kişisel derlemelerle ayrıntılı bilgi edinin. Ya da dünyanın dört bir yanındaki tercih ettiğiniz güvenilir kaynaklardan gelen günün öne çıkan haberlerini bulun.

Özellikler
Bing Haberler – Günün en çok okunan haberlerine ve dikkat çeken konu başlıklarına bakın. Ulusal haberler, dünya, teknoloji, iş dünyası ve spor haberleri ile daha fazlası arasında kaydırarak gezinin.
Haberlerinizi Özelleştirin – İlgilendiğiniz haberleri, içeriği ekleyerek, kaldırarak ve yeniden düzenleyerek giriş ekranınıza alın.
Kaynak Ekle – Dünyanın dört bir yanından ünlü haber kaynaklarını arasından seçim yapın veya favori RSS beslemelerinizi doğrudan giriş ekranınıza ekleyin.
Konu Başlığı Ekle – İlgilendiğiniz konu başlıklarını —favori takımınız, sevdiğiniz ünlüler veya araçlar gibi—seçin ve bunlarla ilgili yazıları takip edin.
Uluslararası Yayınlar – Dünyanın diğer bölgelerinde haberleri oluşturan konuları merak ediyor musunuz? Bing Haberler, kolayca diğer ülkelerdeki haber yayınlarını eklemenizi sağlar.
Çevrimdışı Okuma – Haberlerinizi indirin ve internet'e bağlı olmadığınızda bile günün başlıklarından geri kalmayın.
Paylaşım – Haber hikayelerini arkadaşlarınızla paylaşın.
Tam ekran görüntü desteği - Tam ekran görüntülemek ve makaledeki resimlerin tümünü bir slayt gösterisi olarak izlemek için resme dokunun.
Video ve Slayt Gösterileri - İyileştirilmiş video ve slayt gösterileri.

Not: Bazı özellikler tüm pazarlarda mevcut olmayabilir.

Windows 8 Bing Haberler Uygulaması hakkında yapılan son 3 yorum

    Henüz yorum eklenmedi
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 2 , bu ay 4 , bu yıl 69 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 162 windows 8 haberler windows rt haberler windows 8 son dakika haberleri uygulaması windows 8 bin haberler uygulaması bing haberler programı
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim