Son Aramalar
WordPress Türkçe programını download et , WordPress Türkçe programını indir

Hazır Kodlar » PHP » WordPress Türkçe

WordPress Türkçe 3.8
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 6.5 MB
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Turkce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Ekleyen:
WordPress Türkçe - Ücretsiz PHP Blog Oluşturma Programı

WordPress Türkçe Program Tanıtımı
WordPress, GPL lisansına sahip açık kaynaklı, ücretsiz dağıtılan; PHP ve MySQL üzerine kurulmuş bir kişisel yayınlama/blog sistemidir, bu alanda dünyada en çok kullanılan sistemlerden biridir.

WordPress sistemini kullanarak kendinize bir blog sitesi açabilirsiniz, bunun için indireceğiniz bu sistemi uygun bir web sunucusuna (hosting) kurmanız yeterlidir.

Metin Editörü: Kodlama hatalarını düzeltebilen, kullanımı oldukça bir metin editörüne sahiptir. İçeriğinize resim, ses ve video dosyaları eklemek de çok kolay.

Eklentiler: Binlerce eklentiyle sitenizi geliştirebilir, farklı özellikler katabilirsiniz.

SEO Uyumu: WordPress oluşturduğunuz içeriği arama motorlarına uygun hale dönüştürerek arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanıza yardımcı olur.

Sistem gereksinimleri
WordPress'i kuracağınız ve barındıracağınız sunucuda şu özelliklerin olması gerekir:
 • PHP (v4.2 ya da üst sürüm)
 • MySQL (v3.23.23 ya da üst sürüm)

  Kurulum
  WordPress'i kurmak için indireceğiniz dosyanın içeriğini sunucunuza göndermeniz ve web tarayıcınıza site adresinizi yazmanız yeterlidir. Ekranda çıkacak kurulum yönergelerini takip ederek kurulumu tamamlayabilir, sitenizi yayınlayabilirsiniz.

  Kullanım
  WordPress'te sitenize yeni yazı eklemek ve diğer ayarları yapmak için yönetim paneli kullanılır. Yönetim paneline ulaşmak için site adresinizden sonra /wp-admin yazabilirsiniz, ekranda kullanıcı adı ve parolanızı girdikten sonra yönetim paneline giriş yapabilir, gerekli ayarları yapabilirsiniz.

  Tema ve Eklentiler
  WordPress'i kurduğunuzda sitenizin görünümü oldukça sadedir; bu tasarım varsayılan temadır. Yeni temalar ekleyerek veya tasarlayarak sitenizin görünümünü değiştirebilirsiniz. Ücretsiz temaları bulmak için themes.wordpress.net adresine bakabilirsiniz.

  Eklentiler, WordPress blogunuzu geliştirmek için kullanılır. Eklentiler ile örneğin sitenize iletişim formu ekleyebilir, anket düzenleyebilir, ses/video çalıcı ekleyebilirsiniz. WordPress için geliştirilen eklentileri wp-plugins.net adresinden indirebilirsiniz.

  Not: İndireceğiniz bu dosya Türkçe WordPress kurulum dosyasıdır. WordPress'i İngilizce olarak kurmak ve kullanmak istiyorsanız WordPress İngilizce sürümünü bu adresten indirin.

  Not2: WordPress'in kurulum ve kullanımı için detaylı bilgi sahibi olmak için WordPress Rehberi'ne, resmi sitesine ve WordPress Türkiye sitesine bakabilirsiniz.
 • WordPress Türkçe hakkında yapılan son 3 yorum

   Henüz yorum eklenmedi
     
   Ad soyad *
   Mail
   Yorum *
   Güvenlik Kodu

  (*) Gerekli alanlar.
  Bu program bu gün 0 ,bu hafta 0 , bu ay 2 , bu yıl 49 kez indirildi
      Toplam indirilme sayısı : 934 wordpress türkçe wordpress türkçe indir wordpress türkçe yükleme ücretsiz php programı ücretsiz php script ücretsiz php kişisel blog scripti indir wordpress
  Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
  bildirim