Son Aramalar
Yasak Sitelere Girme Programı programını download et , Yasak Sitelere Girme Programı programını indir

İnternet » Çeşitli Araçlar » Yasak Sitelere Girme Programı

Yasak Sitelere Girme Programı 13.03
Kırık link bildirimi | Favorilerime Ekle
Hemen indir 1.9
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Ekleyen:
Yasak Sitelere Girme Programı - UltraSurf kaydet UltraSurf yükle yasaklı sitelere giriş yasak sitelere girme programı

UltraSurf Program Hakkında
UltraSurf ile hem yasaklı sitelere giriş yapabilir hem de internette gezinirken IP adresinizi değiştirerek görünmez olarak gezinme imkanına sahip olursunuz.

Bu küçük ve ücretsiz program ile internetteki anonim proxy`leri kullanarak IP adresinizi değiştirebilirsiniz. Bu şekilde gezindiğiniz siteler IP adresinizi tesbit edemez ve bir görünmezlik elde etmiş olursunuz.

Bu yöntemi ayrıca erişimi engellenmiş sitelere (youtube, dosya paylaşım siteleri vs.) erişim için de kullanabilirsiniz.

Program kurulum gerektirmiyor ve kullanımı çok basit. İnndirdiğiniz ZIPli dosyanın içindeki dosyayı istediğiniz yere çıkartıp çalıştırın. Program otomatik olarak internetten güncel ve en hızlı olan proxy`lerden birini sizin için seçip ayarlıyor. Bu şekilde IP adresiniz değişmiş oluyor. Eğer o anki proxy`nin hızlından memnun değilsiniz veya bazı siteleri açmakta sorun yaşıyorsanız diğer bir proxy seçeneğini kullanabilir veya Retry tuşuna basıp yeni bir proxy listesinin indirilmesini sağlayabilirsiniz. Programdan çıktığınızda karşınıza iki seçenek çıkar. Internet Explorer pencerelerini kapatmak (close) veya kapatmamak (Keep IE and Exit)... Bunlardan dilediğinizi seçerek programdan çıkabilirsiniz. Çıktığınızda başka herhangi bir şey yapmadan yine kendi IP adresiniz üzerinden internet erişimi sağlayabilirsiniz.

Programın kullanımı ücretsizdir ancak açılışta kendi sitesini açarak bir nevi reklamını yapmış olur. Açılan sayfayı kapatıp programı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yasak Sitelere Girme Programı hakkında yapılan son 3 yorum

  • emrah duman
    Yasak Sitelere Girme Programı emrah duman dedi ki;

    gizlisiteler girmekistiyom

    04.05.2013 18:06
   
 Ad soyad *
 Mail
 Yorum *
 Güvenlik Kodu

(*) Gerekli alanlar.
Bu program bu gün 0 ,bu hafta 1 , bu ay 7 , bu yıl 120 kez indirildi
    Toplam indirilme sayısı : 187789 ultrasurf yasak sitelere giriş programı yasaklı sitelere giriş programı indir ultrasurf indir youtube giriş youtube yasak kaldırıcı youtube.com giriş programı
Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Facebook Facebook 'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Twitter Google Plus'ta www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir Google+ www.indirkardes.com - Ücretsiz indir, indir, program indir, oyun indir, türkçe oyun indir, türkçe program indir RSS
bildirim